Güneş Kollektörleri


Güneş Kollektörleri

Alüminyum güneş kollektörlerimiz malzeme kalitesi ve üretim teknolojisiyle piyasadaki rakiplerinden çok daha yüksek verimle çalışmaktadır.

Güneş kollektörlerimiz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda, alüminyum kasanın renginden kollektör camı tipine ve kollektör içinde kullanılan panel çeşitlerine kadar farklı tip ve ebatlarda yüksek kaliteli malzeme ve teknolojiyle üretilmektedir.

 

Alüminyum panellerimiz ekstrüze alüminyum olup kendinden kanatlı borulardan üretilmektedir. Etial 70 Standartında alüminyum ham madde kullanarak ürettiğimiz paneller termiklenerek sertlik kazandırılır.

Selektif yüzeyli panellerimiz alüminyum veya bakır taşıyıcı borular üzerine selektif yüzeyli bakır veya alüminyum levhaların otomatik makinede ultrasonik kaynak teknolojisi ile birleştirilmesiyle üretilmektedir. Bakır veya alüminyum selektif yüzeylerin mavi rengi ortam ışınımını en üst seviyede absorbe ederek yüksek verim sağlar.

Panellerimiz; alüminyum veya bakır taşıyıcı borular üzerine elektrolize edilmiş bakır veya alüminyum levhaların otomatik makinede ultrasonik kaynak veya lehim kaynağı teknolojisi ile birleştirilmesiyle üretilmektedir.