Sabit su basıncı, sabit ısı ayarı…

Su kesintisi olmayan bölgeler için tavsiye edilen çok kullanışlı bir sistemdir. Soğuk su direk olarak depoya girer ve bu sistemde ikinci bir depoya ihtiyaç yoktur. Sistem şebeke basıncıyla çalışır, bu durum ise sistemin diğerler sistemlere göre daha fazla ve sabit tazyikle çalışmasını sağlar.

Depo üzerindeki emniyet armatürleri, aşırı basınç ve ısınma durumunda devreye girerek sistemin arıza yapmadan çalışmasını sağlar.

Basınçlı sistemlerimiz termal akışkan sirkülasyonu prensibiyle çalıştığından pompa gerektirmez.

Kapalı devre, antifrizli bir sistemdir. Yani hiçbir şekilde antifrizli kollektör suyu ile kullanım suyu birbiriyle karışmaz. Soğuk kış aylarında güvenle kullanım için kollektör suyu içerinde antifriz katkı bulunmaktadır.

Basınçlı krom sistemler

Bu sistemde 304 kalite paslanmaz krom sac kullanılmıştır.

Basınçlı emaye sistemler

Bu sistemde boyler yüzeyi titanyum bazlı emaye ile kaplanmıştır. Böylece boylere hijyen ve uzun ömür kazandırılmıştır. Ayrıca boylerde standart olarak kullanılan magnezyum anot ile korozyona karşı ekstra koruma sağlanmıştır.

Her iki boyler grubunda da ısı kaybını en aza indiren poliüretan izolasyon malzemeleri kullanılmıştır. Dış kılıf ise paslanmayı önlemek ve modern bir görünüm katkısı sağlaması için elektrostatik boyalı sacdan imal edilmiştir.

  • Tüm basınçlı sistemlerimiz imalat hatalarına karşı 3 yıl garantilidir !
  • Basınçlı sistem kalite belgelerimiz : TSE, TSEK, ISO 9001, TÜV Inter-Cert, CE