1 Tonluk Dikey Su Deposu

Su deposu sektörünün öncü kuruluşu ÜN PLAST olarak kendi markamız ile 1 Tonluk dikey su deposu (1000 lt) modellerimizi tamamen kendi imalathanelerimizde büyük bir titizlik ve yüksek kalite ile üretmekteyiz.

Tüm su deposu modellerimiz ciddi bir AR-GE süreci sonunda modelleştirilmekte ve üretilmektedir.

Üretimini yaptığımız tüm dikey su deposu ya da diğer adı ile dik su deposu modellerimiz geri dönüşümlü ve sağlıklı hammaddeler kullanılmaktadır. UV dayanımlı ve çevre dostu hammadde ile üretilen su deposu modelleri kullanıcıya sağlık ve hijyeni bir arada sunmaktadır. Ayrıca güneş ışınlarının plastiğe verdiği zararları minimize eden ve depoladığı maddeyi uzun süre sağlıkla koruyan hammadde ile üretimlerimiz yapılmaktadır. Tüm su deposu ürünlerimiz darbelere karşı uzun süre dayanıklıdır. Kış aylarında aşırı soğuklarda donmalara, yazları ise aşırı sıcaklarda ısınmaya ve koku üretimine karşı özel olarak üretilmektedir.

Tüm dik plastik su depolarımız, ÜN PLAST deneyimi ve kalitesi ile sektörün en çok tercih edilen su deposu ürünleridir. Su deposu sektörünün en çok tercih edilen markası olmamızı sağlayan özelliklerimizin başında sağlıklı hammadde kullanmanın yanı sıra, üretim aşamasında uyguladığımız kaliteli işçilik ve üretim sonunda ortaya çıkan pürüzsüz ve parlaksı görünümünde sayabiliriz.

Tüm ÜNPLAST dikey su deposu modelleri pürüzsüz yüzeye sahiptir ve uzun süre güneş ışınlarına karşı dayanıklıdır. Asla renginde solma yapmaz. Kullanım alanında göze hitap eder. Asla görüntü kirliliğine neden olacak bir görünüme sahip değillerdir.

Dikey su depolarının kullanım alanlarının başında sanayi, üretim tesisleri, dinlenme ve sosyal tesisler, konutlar, oteller, sağlık kuruluşları, spor tesisleri, bağ ve bahçe sulama alanlarında ve içme suyu dağıtım alanları gibi birçok kullanım alanı gelmektedir. Bunun için ihtiyaca göre dikey su depolarımız 500 LT ile 2o TON’a kadar farklı boyutlarda üretilmektedir ve her zaman müşteriye sevke hazır durumda üretilmiş olarak bulunmaktadır. Dikey su deposu ölçüleri, depo hacmine göre farklılık göstermektedir.

ÜN PLAST 1 Tonluk dikey su deposu (1000 lt) Ürün Özelliklerimiz:

  • Tüm dikey su depolarımız geri dönüşümlü polietilen malzemeden üretilmiştir, Sağlık Bakanlığından onaylı, TSEK kalite belgelidir.
  • Dikey su depolarımız Monoblok olarak üretilmiştir, ek kaynak ve perçin bulunmaz. Bu da sızma ve su kaybını engeller.
  • Tüm dik su deposu ürünlerimiz U.V. Işınlarına karşı dayanıklıdır. Renginde solma yapmayacağı gibi depolanan suyun renginde ve tadında da değişime neden olmaz.
  • Dikey su depolarımız darbelere dayanıklı malzemeden üretilmektedir. Uzun süre gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.
  • Suyu uzun süre kokusuz ve hijyen tutar. Tüm dikey su depolarımız sadece su ile dahi kolaylıkla temizlenebilir.
  • Su depolarımızın temizliği en az 6 ay – 1 sene aralığında yapılmalıdır.
  • Dikey su depolarımız – 5 / + 65 dereceye kadar dayanıklıdır.